موسسه فرهنگی آموزشی امام حسین(علیه السلام)
همراه با یادواره یاران شیدایی در منزل مادر شهید معماریانی
ما سینه زدیم و بی صدا باریدیم... از هرچه که دم زدیم، آنها دیدند... ما مدعیان صف اول بودیم... از آخر مجلس شهدا را چیدند...
[تصوير قبلي] [تصوير بعدي]
خداوندا در زمان خلقت انسان فرمودی "فتبارک الله احسن الخالقین" و از روح خود در آن دمیدی و چه زیبا برخی از بندگانت مصداق آیه ی "فتبارک الله" می شوند و برای ذات بی همتایت زندگی می کنند و باز چه زیبا پایان زندگیشان را رقم می زنی و آنها را واسطه ی فیض قرار می دهی ...
کاروان زیارتی قم توفیق یافتند با مادری دیدار کنند که با ظرفیت وجودی خاص خود، یکی از بندگان خاص تو را تربیت کرد و تقدیم حضرت نمود. شهید محمد معماریانی، شهیدی که در اوج جوانی؛ زمانی که انسان به خدا نزدیک است و درهای الهی به رویش باز است به سوی معبود عاشقانه پرکشید و شهید شد.
در منزل شهید حال و هوایی بود و توسل و عنایتی وصف ناشدنی...
با شنیدن سخنان مادر دل ها کربلایی شد و برکت و نورانیت این حضور و شنیدن کرامات این شهید و عنایت سیدالشهدا علیه السلام به این شهید بزرگوار، چنان موج معنوی و انرژی روحانی به انسان منتقل می کند تا آن جا که همکارانی که در جمع سعادت حضور نداشتند، با دیدن عکس ها و شنیدن خاطرات این دیدار از زبان مدیریت محترم؛ سرکار خانم تبریزنیای عزیز ، چشم ها بارانی شدند و قلب ها تندتر از همیشه در قفسه سینه می تپید.
خدایا ما را کربلایی کن ...
اقامه ی نماز در منزل شهید، توفیق مضاعفی بود که نصیب کاروان زیارتی شد و پس از اقامه ی نماز دریافت تبرکاتی، از دست مادر این شهید ، آرامشی خواهد بود و فرصت مغتنمی است برای دوستانی که همراه کاروان نبودند، اما قلباً و با تمام وجود همراهشان بودیم .
در پایان به رسم یادبود از طرف کاروان زیارتی قم از مدارس امام حسین علیه السلام و یادواره یاران شیدایی یک قاب عکس و یک دسته گل، تقدیم این مادر زینبی شد.
خدایا مرگ همه ی ما را شهادت قرار بده ... .
توسط : ابراهیمی (1396/09/14)
(دوره متوسطه دوم دخترانه واحد 2- مشهد)

© تمامی حقوق این پایگاه متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی امام حسین علیه السلام می باشد.