موسسه فرهنگی آموزشی امام حسین(علیه السلام)
برگزاری جشن میلاد پیامبر اعظم (ص) و میلاد امام جعفرصادق (ع)
خلقت بهانه نداشت اگر محمد(ص) نبود. امروز بهانه خلقت به دنیا آمد تا پروردگار به خود آفرین گوید که بهترین آفریدگاران است. خدای را به خاطر آفرینش پیامبر عزیزمان شکرگزاریم.
[تصوير قبلي] [تصوير بعدي]
تاریخ، به مکه رسیده است تا شروعی دیگرگونه را رقم بزند؛ آغازی دیگرگونه در خاکی آفتاب سوخته، در خاکی تشنه، در خاک آکنده از دختران زنده به گور، در خاک آرزوهای زیر خاک. تاریخ ایستاده است تا بنویسد؛ تا پنجره ها را به خواندن فراخواند و کوچه ها را به شنیدن. ایستاده است تا در دل صخره ها و سنگریزه ها، نور جاری کند.
تاریخ، به مکه رسیده است و کسی از آسمان به زمین پا می گذارد. با دست هایی از روشنی آکنده و از نور آکنده.
فریادگر آزادی، فریادگر عشق و آزادگی است؛ این که از دامن تاریخ، پا بر خاک مکه می گذارد و افلاک، پا به پای او حرکت می کنند.
اینک، تو پیامبر خدایی و راه آسمان، از دست های تو می گذرد.
تاریخ در مکه می ایستد تا شروعی دیگرگونه را رقم بزند، تا صدایی رسا، در گوش خاک بپیچد، تا آرزوهای زنده به گور شده را از خاک بیرون کشد، تا از خاک، به افلاک پل بزند.
دیوارها، به سایه آسمانی ات دست می کشند. درخت ها، اقتدا به صلابتت می کنند.
دست هایت، بهاری دیگرگونه را برای خاک، به ارمغان آورده است.........
روز سه شنبه مورخ 14 آذر ماه از ساعت 11:45 در حسینیه سیدالشهدا علیه السلام به مناسبت میلاد پیامبر انس و جان حضرت محمد ختمی مرتب صلی الله علیه و آله و ششمین اختر تابناک امامت و ولایت امام جعفر صادق علیه السلام جشن با شکوهی با شرکت دانش آموزان و دبیران عزیزمان با مداحی مداح اهل بیت علیه السلام و با ذکر یا رسول الله که در فضای سالن طنین انداز بود، برگزار گردید که با شور وصف ناپذیر دانش آموزان همراه بود. پس از پایان مراسم نماز جماعت ظهر و عصر نیز اقامه گردید و دانش آموزان با انرژی مثبتی که از جشن دریافت کرده بودند در کلاس های درس حضور یافتند.
توسط : ضرغامی (1396/09/14)
(دوره متوسطه دوم دخترانه واحد 1 - مشهد)

© تمامی حقوق این پایگاه متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی امام حسین علیه السلام می باشد.