موسسه فرهنگی آموزشی امام حسین(علیه السلام)
افتخار شرکت در اردوی جهادی
اگر چه سالیانی است که جنگ پایان یافته است اما جهاد همچنان باقی است و جوانانی همچون قهرمانان عرصه دفاع مقدس اکنون حاملان بیرقی شده اند که نشان زیبای جهاد بر آن نقش بسته است . جوانانی که رنج سفر را به جان می خرند تا تحفه لبخند را برای زنان و کودکانی که روزگار بر تارکشان مهر محرومیت نگاشته بنشانند. و مبالغه نیست اگر بگوییم اردوهای جهادی از خود روی گردان است و ترک تعلقات و پای نهادن بر مانوسات ، برای احرام بستن به کوی دوست و صیقل یافتن روح است در کوره های نفس سوز خدمت به محرومین.
[تصوير قبلي] [تصوير بعدي]
در راستای برگزاری اردوهای جهادی (طرح هجرت 3 ) چهار نفر از دانش آموزان موفق آموزشی ، فرهنگی ، هنری و جهادی مدرسه با همراهی معاون پرورشی مدرسه در اردوهای جهادی شرکت نمودند.
در این اردو مبینا معیری با بافت دستبند ، ملیکا اسلام زاده با آموزش نقاشی ، زهرا رستمی با آموزش قلاب بافی و عکاسی ، فاطمه سلیمانی پاک با آموزش قرآن و نمد دوزی ما را همراهی نمودند ،لازم به ذکر است طرح هجرت (3) به مدت یک هفته و در روستای جغری در حاشیه شهر مشهد در روزهای آخر تیر ماه برگزار گردید.در خاتمه ضمن عرض خداقوت خدمت کارشناسی محترم فرهنگی ، از موسسه محترم امام حسین (علیه السلام) بابت هماهنگی و اجرای دقیق این اردوی زیبا و همراهی عزیزان با دانش آموزان آموزشگاه کمال تقدیر و تشکر را داریم.
توسط : پرهیزگار (1396/05/16)
(دوره متوسطه اول دخترانه واحد 3 - مشهد)

© تمامی حقوق این پایگاه متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی امام حسین علیه السلام می باشد.