موسسه فرهنگی آموزشی امام حسین(علیه السلام)
اطلاعیه پایگاه انتخاب رشته کنکور سراسری سال 96
پایگاه انتخاب رشته کنکور سراسری سال 96 در روزهای جمعه و شنبه مورخ 20 و 21 مرداد ماه دردبیرستان دوره دوم دخترانه امام حسین(علیه السلام) برگزار می گردد.
[تصوير قبلي] [تصوير بعدي]
انتخاب رشته آخرين قدم در فرآيند ورود دانش‌آموزان به دانشگاه است و نتيجه زحمات چندين ساله داوطلبان به یک انتخاب رشته صحیح و منطقی بستگي دارد. بنابراین پی بردن به اینکه چگونه يک انتخاب رشته صحيح داشته باشيم در رسیدن به موفقیت بسیار اهمیت دارد.
همچنین اقدام در مرحله انتخاب رشته تحصیلی در معرض آسیب هایی است که بی تفاوتی و بی اطلاعی نسبت به آن ها می تواند آینده و توانایی جوانان را تحت تأثیر منفی قرار دهد. همچنان که مواجهه درست، سنجیده ، منطقی و مدبرانه با انتخاب رشته می تواند نویدبخش آینده و راهی مطمئن و کم دغدغه برای آن ها باشد لذا با همت و درایت سرکار خانم صفرپور ، مدیریت محترم آموزشگاه ، پایگاه انتخاب رشته کنکور سراسری سال 96 با حضور مشاورین برجسته ، در روزهای جمعه و شنبه مورخ 20 و 21 مرداد ماه از ساعت 8 صبح الی12 در این واحد آموزشی برگزار می گردد و کلیه دانش آموزان می توانند در زمان بندی مشخص شده از خدمات مشاوره ای این پایگاه استفاده نمایند .
توسط : مژدکانلو (1396/05/17)
(دوره متوسطه دوم دخترانه - نیشابور)

© تمامی حقوق این پایگاه متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی امام حسین علیه السلام می باشد.